ГО "УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДИТЯЧОЇ ІНВАЛІДНОСТІ"

Українська академія дитячої інвалідності створена з метою реалізації концепції соціальної педіатрії
Головною метою діяльності Академії є сприяння створенню умов для надання комплексної медико-соціальної допомоги дітям і підліткам з обмеженням життєдіяльності та їх родинам, передусім шляхом постійного навчання персоналу та батьків, а також надання та розроблення навчально-методичних матеріалів щодо всіх аспектів дитячої інвалідності.

Українська академія дитячої інвалідності має наміри об'єднати фахівців різних галузей (педіатрів, неврологів, психіатрів, ортопедів, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, логопедів (мовних терапевтів), психологів, спеціальних педагогів, медичних сестер, соціальних працівників, асистентів дитини та інших спеціалістів), які працюють із дітьми з ОЖ, з метою реалізації основних напрямів у діяльності Академії.

В умовах професійно-соціальних змін, зокрема поглядів на дитячу інвалідність, запропонувати нові орієнтири надання реабілітаційних послуг з урахуванням сучасних технологічних досягнень для покращення соціалізації дітей з ОЖ та повноцінного функціонування їхніх родин у суспільстві.
Володимир Мартинюк
події
Відбулася ІX науково-практична конференція «Комплексна допомога дітям з обмеженням життєдіяльності: реабілітація — інклюзія — інтеграція»
28–29 травня 2025 року в місті Києві, у приміщенні Національної наукової медичної бібліотеки України, пройшла ІX науково-практична конференція, присвячена питанням комплексної допомоги дітям з обмеженням життєдіяльності. Організатор заходу — громадська організація «Українська академія дитячої інвалідності» (УАДІ). Технічний організатор ByPeople Events
Конференцію відкрили представники медичної та соціальної сфер, підкресливши важливість міжвідомчої співпраці в підтримці дітей з інвалідністю.
З вітальними словами виступили: Володимир Мартинюк, Василь Князевич, Алла Колупаєва, Bernard Dan, Kevin Rostasi, Олександр Владимиров та Михайло Цимбалюк.
Захід об’єднав фахівців із медичної, освітньої та соціальної сфер — як з України, так і з країн Європейського Союзу. Конференція проходила в гібридному форматі, що дозволило залучити широку аудиторію до обговорення важливих тем, пов’язаних із розвитком системи допомоги дітям з особливими потребами.
Загалом конференцію прослухали 1221 учасник — як в онлайн-, так і в офлайн-режимі.
У рамках заходу було розглянуто чотири ключові тематичні напрями:
  • раннє втручання у дітей з ризиком розвитку інвалідності;
  • сучасні підходи до діагностики та лікування епілепсій раннього віку;
  • соціальна педіатрія: реабілітація дітей із церебральним паралічем та іншими ураженнями нервової системи;
  • психолого-педагогічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами.
У конференції взяли участь провідні українські та міжнародні експерти, зокрема представники EACD (Європейської академії дитячої інвалідності), EPNS (Європейського товариства дитячих неврологів) та організацій з Італії, Нідерландів, Хорватії, Румунії, Швейцарії та Німеччини.
Серед спікерів конференції були провідні українські фахівці: Володимир Мартинюк, Оксана Назар, Ігор Марценковський, Василь Князевич та інші експерти, які активно працюють у сфері реабілітації, психіатрії, медичної освіти та паліативної допомоги. Своїм досвідом також поділилися міжнародні спеціалісти: Ерік Блумколк (Нідерланди), Штеффен Бервек (Німеччина), Хрвоє Гудлін (Хорватія), Олена Чорна (Італія) та Дана Краю (Румунія).
Конференція стала вагомим внеском у розвиток мультидисциплінарного підходу до підтримки дітей з інвалідністю в Україні, сприяючи інтеграції найкращих європейських практик у національну систему охорони здоров’я та освіти.
НОВИНИ АКАДЕМІЇ
Як вступити до академії
  1. Завантажте примірник та роздрукуйте
  2. Заповніть та поставте підпис
  3. Зробіть скан чи якісне фото та відішліть на поштову скриньку uacd2019@gmail.com
  4. Виконайте оплату на реквізити:
ГО УАДІ: ГО ”Українська Академія Дитячої Інвалідності”
Код ЄДРПОУ 42980708
р/р UAN IBAN: UA67 3003 3500 0000 0026 0056 8390 3